O Nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek oraz montażem i serwisem gazowych instalacji LPG.
Od wielu lat zdobywamy doświadczenia z zakresu obsługi gazowych instalacji samochodowych co stale podnosi jakość naszych usług.
Dzięki temu działamy szybko i profesjonalnie.
Posiadamy najwyższej jakości sprzęt komputerowy do diagnostyki usterek i niedomagań urządzeń elektronicznych, oraz specjalistyczną bazę narzędziową.
Dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości świadczonych usług korzystamy tylko z najlepszych jakościowo części zamiennych oraz instalacji gazowych.
Podejmiemy się naprawy każdej usterki, nawet tych tzw. "ciężkich tematów" z którymi konkurencja sobie nie poradzi.
Dlatego jeżeli masz problem ze swoim autem lub instalacją gazową, kolejny warsztat nie potrafi usunąć usterki, każdy mówi coś innego, wymienili Ci "pół auta" i nie ma efektu , nie wiesz co dalej robić ??? SKONTAKTUJ SIĘ z nami a my doradzimy i z pewnością poradzimy sobie z naprawą i obsługą w Twoim aucie.


DO MIŁEGO ZOBACZENIA CAR-LINE

Gas Specialist

Gas Specjalist
to sieć autoryzowanych warsztatów znanej i cenionej firmy na świecie Landirenzo produkującej od ponad 70 lat najwyższej jakości systemy zasilania LPG i CNG.